Grupa Green Franczyza

Franczyza

Zostań Franczyzobiorcą Grupy Green, otwórz własną firmę fotowoltaiczną i zostań AUTORYZOWANYM partnerem Grupy Green. Gwarantowany zysk już w pierwszym miesiącu !!!! Masz do wyboru pakiety usług, które dopasujemy do potrzeb rozwoju swojej firmy!!

GRUPA GREEN to całkiem nowa jakość na rynku instalacji fotowoltaicznych, oparta na polskim kapitale i wsparta wieloletnim doświadczeniem branżowym założycieli. Budujemy trwałe i długoletnie partnerskie relacje z naszymi współpracownikami i z Klientami. Wychodząc naprzeciw potrzebom branży postanowiliśmy stworzyć pierwszy tak doskonale zorganizowany system franczyz, w którym każdy przedsiębiorca może czerpać z naszej wiedzy i doświadczeń, zyskując tym samym bezkonkurencyjne ceny, schematy działania, oraz pełne zaplecze pozwalające zarabiać duże pieniądze.

Chcemy Państwu zaoferować produkty i usługi doskonałej jakości w przystępnej cenie. Uważamy, iż jakość i trwałość jest podstawowym kryterium przy wieloletnich inwestycjach i niezwykle ważnym kryterium oceny przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy zarówno małe firmy działające już na rynku fotowoltaicznym, jak i nowych przedsiębiorców poszukujących możliwości zaistnienia na rynku fotowoltaiki.

Na czym polega franczyza Grupy Green?

Główną różnicą pomiędzy standardowym modelem franczyzowym a naszym jest pełna niezależność finansowa przedsiębiorcy. Oznacza to, że nie pobieramy procentów od zysku, całość zysku pozostaje do Twojej dyspozycji, jesteś niezależnym podmiotem podpierającym się naszą marką, oraz korzystającym ze sprawdzonego modelu biznesowego.

Co wchodzi w skład pełnej franczyzy?

PAKIET FRESH START, czyli pakiet dla przedsiębiorców dopiero rozpoczynających przygodę z fotowoltaiką

 • Możliwość stworzenia własnej, dobrze prosperującej firmy fotowoltaicznej!
 • Know How i wsparcie techniczne |  Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, otrzymasz opiekę mentora technicznego oraz opiekuna handlowego na okres Twojego wdrożenia. Pokażemy Ci nasze standardy obsługi klienta, możliwości finansowania oraz pozyskiwania klientów z rynku lokalnego. 
 • Szkolenia | Otrzymasz od nas pakiet wiedzy technicznej i handlowej w terenie, na prawdziwych spotkaniach z Klientami.  Naszym marzeniem jest zbudowanie najsilniejszej polskiej markę na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych. By to zrobić, kluczowa jest wiedza potrzebna do właściwego doradzenia klientowi. 
 • Generator leadów i call center. Wsparcie przy pozyskaniu klienta | Oferujemy Ci wsparcie przy pozyskaniu klientów.  Wzmocnimy działania reklamowe w Twoim regionie i będziemy Ci przekazywać zainteresowanych klientów. 
 • Generator ofert | oferujemy Ci narzędzie do szybkiego przygotowania ofert,  abyś mógł poświecić czas klientom, a nie szukać kart produktowych sprzętu.
 • Wsparcie marketingowe | Otrzymasz od nas materiały marketingowe ułatwiające pracę:  foldery, ulotki, wizytówki. 
 • Montaż | Zapewnimy rzetelne wykonanie instalacji klienta, korzystasz z naszych sprawdzonych ekip, które kierują się najwyższymi standardami montażu. 
 • Sprawdzony sprzęt | Posiadamy kompletne systemy fotowoltaiczne od autoryzowanych dostawców i producentów.
 • Najaniższe ceny zakupu paneli i inwerterów na rynku| dzięki rabatom wynegocjowanym przez grupę green kupujesz sprzęt tanio i bez podatku vat.
 • Wsparcie działu projektowego | w analizie i przygotowywaniu projektów dla Klientów.
 • Szybki zwrot z inwestycji | Twoje zainwestowane pieniądze zapracują na Twój sukces biznesowy!
 • Będziemy dla Ciebie do dyspozycji, kiedy tylko bedziesz potrzebować pomocy!

 

Co jeśli mam już firmę fotowoltaiczną? Skorzystaj z oferty franczyzy modułowej!

Na czym polega franczyza modułowa?

Możesz wybrać tylko te usługi które Cię interesują:

- posiadasz wyszkolony zespół handlowy ale potrzebujesz usprawnień w działaniu? Nie wiesz jak pozyskiwać nowych Klientów? Nie wiesz dlaczego skuteczność Twoich handlowców jest niezadowalająca? Może wystarczy oszczędzający czas generator ofert on-line, albo szkolenie z prowadzenia rozmów telefonicznych lub zamykania sprzedaży.

Sprawdzimy jak możemy Ci pomóc i przedstawimy pakiet dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Idea franczyzy modułowej polega na pełnej dowolności w wyborze usług z których chce się skorzystać. Naszą misją jest wprowadzenie pełnego profesjonalizmu w branży fotowoltaicznej, by zapewnić maksymalny komfort zarówno firmom jak i odbiorcom końcowym.

Posiadam już własną ekipę montażową czy mogę nawiązać współpracę?

Zdecydowanie tak! Wystarczy że Twoi pracownicy przejdą szkolenie umożliwiające stosowanie się do wysokich standardów montażu Grupy Green. Będziemy mogli zaoferować Ci nowych klientów spośród naszych franczyzobiorców. Będziesz mógł rozwinąć swoją firmę i dzięki nam zbudować profesjonalny dział sprzedaży.

Jeśli przeraża Cię widmo organizacji i kosztów magazynowania sprzętu, pakowania, logistyki, obsługi - możesz skorzystać z naszego centrum magazynowego.

Mam własny zespół handlowy i pracuje dla konkurencji, czy możemy nawiązać współpracę?

Tak! A nawet możesz zarabiać kilkukrotnie więcej. Zajmiesz się sprzedażą, my zadbamy o całą resztę: magazyn, dostawców komponentów, ekipy montażowe, oraz wszystko czego potrzeba Twojej firmie.

Jak zacząć?

Wybierz z pośród powyższych usług i zgłoś się pisząc maila (koniecznie podając swój nr telefonu) na adres biuro@grupagreen.pl i zacznij zarabiać na słońcu!


SZUKAMY FRANCZYZOBIORCÓW Z OKOLIC:

Poznania, Szczecina, Trójmiasta, Krakowa, Opola, Rzeszowa Lublina, Olsztyna, Białegostoku

Skontaktuj się z nami :

tel. 512 232 041
e-mail biuro@grupagreen.pl