Grupa Green Nasza oferta Huawei

Huawei

Chińska firma Huawei od lat jest jedną z czołowych firm w dziedzinie rozwiązań ICT. Istnieje od 1987 roku. Osoby prywatne rozpoznają firmę głównie po jej smartfonach. Dziedziną, w której Huawei jest również specjalistą, jest energia słoneczna. Huawei dużo inwestuje w badania i rozwój, co sprawia, że Huawei Solar jest niezawodną i innowacyjną marką. 

Falowniki Huawei są niezbędnym elementem każdej instalacji paneli fotowoltaicznych. Falowniki Huawei spełniają wysokie wymagania jakościowe. W przeszłości Huawei Solar produkował głównie inwertery, które były odpowiednie dla cięższych instalacji. Od 2018 roku asortyment został poszerzony o falowniki jednofazowe, dzięki czemu falowniki Huawei mogą być wykorzystywane również w instalacjach domowych i komercyjnych. Są to falowniki o mocy 1, 2, 3, 4 i 5 kW. Falowniki Huawei standardowo zawierają kilka MPP-Trackerów. Dużo uwagi poświęcono bezpieczeństwu przetwornic. Gdy tylko coś stanie się z siecią elektryczną, napięcie wyjściowe zostaje zredukowane do 1 Volta.

Przyjazne dla użytkownika, łatwy do monitorowania.Falowniki Huawei są łatwe do zainstalowania i łatwe do uruchomienia. Mają zgrabny wygląd, więc nie wpływają ujemnie na wygląd domu czy budynku firmowego. Dzięki szerokim możliwościom monitorowania wytwarzanej energii słonecznej, klient końcowy ma bezpośredni wgląd w uzyskaną wydajność.

/>

type="application/x-shockwave-flash" width="550">