Grupa Green Nasza oferta

Nasza oferta

Współpracujemy bezpośrednio z uznanymi producentami modułów fotowoltaicznych, w naszym portfolio znajdziecie moduły fotowoltaiczne z czołówki rankingów producentów fotowoltaicznych. Na bieżąco obserwujemy sytuację finansową i ofertę produktową producentów komponentów fotowoltaicznych, a to wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze produkty i najbardziej korzystne ceny! Wybieramy dla Was produkty sprawdzone, posiadające długą gwarancje produktową i charakteryzujące się wysoką jakością.

Włoskie moduły fotowoltaiczne marki Peimar to włoskie piękno i europejska jakość! Peimar jest uznaną marką modułów fotowoltaicznych w wielu krajach europejskich, USA, Ameryce Łacińskiej, Afryce Południowej i Australii.

Peimar, włoska firmą specjalizująca się w badaniach, projektowaniu i produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Marka Peimar jest uznanym brandem na światowych rynkach fotowoltaiki. Niedawno otrzymała prestiżową nagrodę Top Brand PV 2020 na rynku hiszpańskim, uznawaną za markę rekomendowaną przez wielu specjalistów z branży fotowoltaicznej. Wszystkie panele fotowoltaiczne Peimar są objęte ubezpieczeniem QBE z globalną polisą ubezpieczeniową w celu ochrony klienta w przypadku szkód wyrządzonych stronom trzecim przez wady produktu. Polisa została zawarta z QBE Insurance Group, jednym z wiodących światowych ubezpieczycieli i reasekuratorów, który zapewnia ochronę ubezpieczeniową w ponad 150 krajach.

Jak podaje przedsiębiorstwo, w firmie stale są prowadzone badania i rozwój, a wysoki poziom automatyzacji i staranna kontrola procesów gwarantują produkcję wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych.

Peimar to nie tylko piękne włoskie moduły fotowoltaiczne zdobiące dach, to również długa gwarancja produktowa - 20-letnia gwarancja na produkt Peimar gwarantuje, że przez okres 20 lat od daty rozpoczęcia gwarancji produkt będzie wolny od wad projektowych, materiałowych, produkcyjnych lub produkcyjnych, które znacząco utrudniają jego funkcjonowanie. 

Ponadto Peimar gwarantuje, że przez okres 30 lat rozpoczynający się w dniu rozpoczęcia obowiązywania gwarancji utrata mocy wyjściowej związana z początkową mocą gwarantowaną.    

Marka Peimar to:

- moduły produkcji włoskiej prosto z włoskiej fabryki, 

- nagrodzone prestiżową nagrodą Top Brand PV 2020,

- najlepsza jakość "Made in Italy",

- 20-letnia gwarancja na produkt i 30-letnia gwarancja na moc,

- europejskie zaplecze techniczne i komponenty,

- 12 lat doświadczenia

- współpraca wyłącznie z wyselekcjonowanymi partnerami.

 

 

Hanwa Q.Cells to jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Zdobywa sporą popularność również w Polsce. To niemiecka precyzja i koreańskie wsparcie technologiczne. Hanwha Q-Cells na szczycie rankingu TIER 1 firmy Bloomberg New Energy Finance. Co oznacza obecność producenta w rankingu TIER 1?

  • firma jest wiarygodna i stabilna finansowo,
  • produkuje moduły fotowoltaiczne od min. 5 lat,
  • stawia na całkowitą automatyzację procesu produkcji,
  • projekty oparte o jej moduły są chętnie finansowane przez europejskie banki,
  • moduły opatrzone są niezbędnymi certyfikatami i podlegają ścisłej kontroli.

Marka Q-Cells cieszy się zaufaniem nie tylko poza granicami naszego kraju. Okazuje się, że polski rynek również docenia wysoką jakość i wydajność modułów tego producenta. Według badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej - Polska PV, Q-Cells jest producentem, który wybierany jest najczęściej przez firmy oferujące instalacje fotowoltaiczne.

 

 

Chińska firma Huawei od lat jest jedną z czołowych firm w dziedzinie rozwiązań ICT. Istnieje od 1987 roku. Osoby prywatne rozpoznają firmę głównie po jej smartfonach. Dziedziną, w której Huawei jest również specjalistą, jest energia słoneczna. Huawei dużo inwestuje w badania i rozwój, co sprawia, że Huawei Solar jest niezawodną i innowacyjną marką. 

Falowniki Huawei są niezbędnym elementem każdej instalacji paneli fotowoltaicznych. Falowniki Huawei spełniają wysokie wymagania jakościowe. W przeszłości Huawei Solar produkował głównie inwertery, które były odpowiednie dla cięższych instalacji. Od 2018 roku asortyment został poszerzony o falowniki jednofazowe, dzięki czemu falowniki Huawei mogą być wykorzystywane również w instalacjach domowych i komercyjnych. Są to falowniki o mocy 1, 2, 3, 4 i 5 kW. Falowniki Huawei standardowo zawierają kilka MPP-Trackerów. Dużo uwagi poświęcono bezpieczeństwu przetwornic. Gdy tylko coś stanie się z siecią elektryczną, napięcie wyjściowe zostaje zredukowane do 1 Volta.

Przyjazne dla użytkownika, łatwy do monitorowania.Falowniki Huawei są łatwe do zainstalowania i łatwe do uruchomienia. Mają zgrabny wygląd, więc nie wpływają ujemnie na wygląd domu czy budynku firmowego. Dzięki szerokim możliwościom monitorowania wytwarzanej energii słonecznej, klient końcowy ma bezpośredni wgląd w uzyskaną wydajność.

Falowniki firmy Fronius są wydajne, niezawodne i stanowią nieodzowne serce każdej instalacji fotowoltaicznej. Klasy mocy od 1,5 do 27,0 kW umożliwiają ich zastosowanie w instalacji niemal każdej wielkości, od domu jednorodzinnego aż po instalacje wielkopowierzchniowe.Dzięki rozwiązaniom do gromadzenia energii firmy Fronius możliwe jest tymczasowe magazynowanie w akumulatorze nadmiaru energii z instalacji fotowoltaicznej.

System monitorowania instalacji firmy Fronius obejmuje rozwiązania do obsługi transmisji danych z instalacji fotowoltaicznych: dzięki temu można zapewnić niezawodne monitorowanie instalacji oraz łatwą integrację z innymi systemami. Sprzęt instaluje się błyskawicznie, oprogramowanie ma intuicyjną obsługę.

 

Instalacje fotowoltaiczne z optymizerami mocy i inwerterami SolarEdge umożliwiają śledzenie MPP (punktu maksymalnej mocy) osobno dla pojedynczego modułu. Dzięki temu każdy moduł pracuje niezależnie zapewniając większe zyski. Ponadto użytkownik ma możliwość monitoringu pracy systemu PV. 

Działanie optymalizatorów mocy polega na szukaniu punktu mocy maksymalnej na poziomie pojedynczego modułu PV. Co do idei, optymalizator mocy ma za zadanie obciążyć moduł PV w sposób optymalny – czyli taki, który w danych warunkach oświetlenia zapewni na wyjściu największą możliwą moc, niezależnie od tego, jaki prąd i napięcie generują pozostałe moduły w szeregu.

Jeżeli na module fotowoltaicznym pojawi się cień, zmniejszy się prąd, jaki dany moduł PV będzie mógł generować. Jeżeli moduł ten jest połączony w szeregu z innymi modułami, spadek prądu na zacienionym module może przełożyć się na spadek prądu na całym szeregu modułów lub zostanie on „odcięty” przez diody obejściowe.