Grupa Green O firmie

O firmie

Grupa GREEN - Twój czysty zysk   Grupa GREEN to całkiem nowa jakość na rynku instalacji fotowoltaicznych, oparta na polskim kapitale i wsparta wieloletnim doświadczeniem handlowym założycieli. Budujemy trwałe i długoletnie partnerskie relacje z naszymi współpracownikami i z Klientami. Chcemy Państwu zaoferować produkty i usługi doskonałej jakości w przystępnej cenie. Uważamy, iż jakość i trwałość jest podstawowym kryterium przy wieloletnich inwestycjach, a taką jest, bez wątpienia, instalacja fotowoltaiczna każdej wielkości i mocy.

Gwarantowany uzysk lub zwrot pieniędzy! 

Niezwykle ważnym kryterium oceny instalacji fotowoltaicznej jest produktywność. To ona, a nie moc instalacji decyduje o stopie zwrotu.

Dajemy totalną gwarancję na uzysk! Jeśli w ciągu roku Twoja instalacja fotowoltaiczna nie wygeneruje obliczonej przez Nas mocy, zwrócimy Ci utraconą równowartość!* 

Czysta energia

Fotowoltaika jest jednym ze stabilniejszych sposobów wytwarzania energii elektrycznej. Oznacza to, że możemy z dość dużą dokładnością zaprojektować naszą instalację tak, aby dostarczała potrzebną ilość energii w określonym czasie.

Gwarancja najniższej ceny

Nasza polityka cenowa zakłada optymalizację zakupów, co w praktyce oznacza „wysoka jakość za rozsądną cenę”. Inwestując w fotowoltaikę, która zakłada długoletnie użytkowanie, nie ma tu miejsca na komponenty słabej jakości, z niepewną gwarancją i kiepskich parametrach. Naszym priorytetem jest jakość, a korzystną cenę uzyskujemy poprzez zakupy bezpośrednio u producenta w ilościach hurtowych i nasze wyjątkowe zdolności negocjacyjne!

Wsparcie w finansowaniu

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, również w tym obszarze, udzielamy wszelkiej bezpłatnej pomocy w pozyskaniu finansowania w postaci instrumentów zwrotnych takich jak kredyty, pożyczki lub leasing. Zapraszamy do nas na konsultacje, dobierzemy optymalne dla Państwa rozwiązanie.

Czysty zysk

Fotowoltaika należy do odnawialnych źródeł energii - energia czerpana ze słońca jest niewyczerpalna. Instalacja fotowoltaiczna pracująca na Twoim dachu zapewni Ci darmowy prąd. Dla Ciebie to czysty zysk, gdyż nie płacisz rachunków za zużycie prądu i korzystasz z ekologicznej energetyki! 

 

*Jesteśmy pewni swoich produktów, dlatego dajemy totalną gwarancję – Jeśli w ciągu 12 miesięcy od daty uruchomienia, instalacja nie wyprodukuje zapisanej w Umowie ilości kWh, to Klient otrzyma od nas rabat (pomniejszenie ceny) w postaci różnicy kosztów między faktyczną produkcją, a tą zapisaną w umowie. Kwota rabatu będzie obliczana następująco (ilość kWh w Umowie – ilość faktyczna po 12 miesiącach) x średnia cena kWh (energia czynna + opłaty dystrybucyjne zmienne). Rabat będzie w zwrócony w formie przelewu na podstawie faktury korygującej.