Grupa Green Nasza oferta Peimar

Peimar

Włoskie moduły fotowoltaiczne marki Peimar to włoskie piękno i europejska jakość! Peimar jest uznaną marką modułów fotowoltaicznych w wielu krajach europejskich, USA, Ameryce Łacińskiej, Afryce Południowej i Australii.

Peimar, włoska firmą specjalizująca się w badaniach, projektowaniu i produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Marka Peimar jest uznanym brandem na światowych rynkach fotowoltaiki. Niedawno otrzymała prestiżową nagrodę Top Brand PV 2020 na rynku hiszpańskim, uznawaną za markę rekomendowaną przez wielu specjalistów z branży fotowoltaicznej. Wszystkie panele fotowoltaiczne Peimar są objęte ubezpieczeniem QBE z globalną polisą ubezpieczeniową w celu ochrony klienta w przypadku szkód wyrządzonych stronom trzecim przez wady produktu. Polisa została zawarta z QBE Insurance Group, jednym z wiodących światowych ubezpieczycieli i reasekuratorów, który zapewnia ochronę ubezpieczeniową w ponad 150 krajach.

Jak podaje przedsiębiorstwo, w firmie stale są prowadzone badania i rozwój, a wysoki poziom automatyzacji i staranna kontrola procesów gwarantują produkcję wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych.

Peimar to nie tylko piękne włoskie moduły fotowoltaiczne zdobiące dach, to również długa gwarancja produktowa - 20-letnia gwarancja na produkt Peimar gwarantuje, że przez okres 20 lat od daty rozpoczęcia gwarancji produkt będzie wolny od wad projektowych, materiałowych, produkcyjnych lub produkcyjnych, które znacząco utrudniają jego funkcjonowanie. 

Ponadto Peimar gwarantuje, że przez okres 30 lat rozpoczynający się w dniu rozpoczęcia obowiązywania gwarancji utrata mocy wyjściowej związana z początkową mocą gwarantowaną.    

Marka Peimar to:

- moduły produkcji włoskiej prosto z włoskiej fabryki, 

- nagrodzone prestiżową nagrodą Top Brand PV 2020,

- najlepsza jakość "Made in Italy",

- 20-letnia gwarancja na produkt i 30-letnia gwarancja na moc,

- europejskie zaplecze techniczne i komponenty,

- 12 lat doświadczenia

- współpraca wyłącznie z wyselekcjonowanymi partnerami.

 

/>

type="application/x-shockwave-flash" width="550">